ULUSLARARASI ENTEGRE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ ÜRETEN MARKA

Sevnak Uluslararası Lojistik 2006 yılında İstanbul’da kuruldu. İlk yıllarda Karayolu taşımacılığı ağırlıklı hizmet veren Sevnak Gümrükleme ve depolama hizmetleriyle entegre lojistik hizmetleri sunmaktadır.

10 yılı aşkın sektörel deneyimi, Uluslararası alanda tanınan müşteri portföyüne sahip olan Sevnak, araç filosunu maksimum 3 yaş sınırında tutarak hem verimlilik hemde çevreye duyarlı hizmet vermektedir.

Sevnak uluslararası alanda özellikle Norveç, İsveç, Danimarka ve Finlandiya’da İskandinav pazarı deneyimleri ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir. Elde ettiği Avrupa standartlarındaki hizmet anlayışıyla tüm sertifikasyonları tam olarak hizmet veren Sevnak Lojistik depolama ve gümrükleme hizmetlerinde de önemli kazanımlara sahiptir.

Tüm Dünya’ya Kaliteli ve Güvenli Hizmet

Profesyonel Takım Çalışması

Kapıdan Kapıya Hizmet

Esnek Lojistik Operasyonlar

HEDEFİMİZ

10 yılı aşkın sektörel deneyimi, Uluslararası alanda tanınan müşteri portföyüne sahip olan Sevnak, sürekli, araç filosunu maksimum 3 yaş sınırında tutarak hem verimlilik yaratmak veçevreye duyarlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

İŞ AHLAKI

Kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize, rakiplerimize karşı piyasa şartları içerisinde, ilkeli, dürüst, açık ve tutarlı olmayı çalışma prensibi olarak belirleriz.

TEKNOLOJİ

Günün değişen ve gelişen teknolojilerini takip ederek, taşımacılık ve lojistik sektöründe sunduğu hizmetin gerçekleştirilmesinde kullanmak ve globalleşen Dünya ticaretinde teknoloji kullanımını ön planda tutmak önceliğimizdir.

MİSYONUMUZ

Etiklere uygun davranarak projeyi doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylelikle sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Uluslararası Taşımacılıkta
“Güvenilir” Marka.

info@sevnak.com.tr