TERMİNLİ OLAN İHRACAT VE İTHALAT YÜKLEMELERİNİZ İÇİN ÖZEL MİNİVAN ARAÇLARIMIZ İLE AVRUPA GENELİNE VE AVRUPA ÜLKELERİNDEN ÜLKEMİZE GARANTİLİ TESLİMAT İMKANI SUNAN SEVNAK MİNİVAN EXPRESS HİZMETİNDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Sürekli gelişen ve değişim gösteren dünya ekonomisinde, taşımacılık sektörünün en önemli unsurlarından biri olan hızlı taşıma için son dönemlerde sıkça tercih edilen firmamız SEVNAK minivan tarzı araçları ile müşterilerine harika çözümler sunmaktadır. Minivan Express hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize 1000 kg´ya kadar olan taşıma hizmetlerinde garantili kapıdan kapıya teslimat yapmaktayız. Minivan araçlarımız ile aşağıda yer alan tüm ülkelere oldukça hızlı teslimatlar gerçekleştirebilmekteyiz.

Minivan ile express kargo taşımacılığı hizmetimiz sizlere havayolu taşımacılığında göre hem daha güvenli hem de daha ekonomik bir alternatif olarak kullanılmaktadır. Express kargo taşımacılığı işlemlerinde hava yolu taşımacılığına göre ayrıca daha az formalite işlemleri de bulunmaktadır. Filomuzdaki araçlarımızın tamamı GPRS donanımlı araçlardır. Aynı zamanda gönderilerinizin takibini sitemiz üzerinden de yapabilmektesiniz. Bu sayede gönderilerinizin takibini tam zamanlı olarak sizlere bildirebilen bir ekibe de sahibiz.

Minivan Expres Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren tüm şöförlerimiz hızlı taşıma için özel olarak eğitilmiş olup sevkiyatlarınızın teslimatını tam zamanında yapabilecek özelliktedirler.

Uluslararası Taşımacılıkta
“Güvenilir” Marka.

info@sevnak.com.tr