DÜNYA GENELİNDE EN YAYGIN, EN ÇOK TERCİH EDİLEN TAŞIMACILIK YÖNTEMLERİNDEN BİRİ OLAN KARAYOLU TAŞIMACILIĞI, SUNDUĞU YÜKSEK HİZMET ANLAYIŞI VE MÜŞTERİLERİNE ÖZEL UYGULAMALARIYLA DAHA DA TERCİH EDİLESİ BİR HAL ALIYOR.

Norveç, İsveç, Danimarka ve Finlandiya’da İskandinav pazarı, FTL (komple kamyon yükü), LTL (parsiyel kamyon yükü), dağıtım, grupaj veya parça yükler için öngörülebilir taşımacılık çözümleri.

Tüm Avrupa ülkelerinde hizmetimizle son derece kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Sorumlu oldukları görev sahalarinda gümrük kanunlarinina hakim, bölge dillerini konusabilen, üstlenmis oldugumuz misyonun bilincinde olan deneyimli uzman persomelimizle tamamladığımız her görev sonunda saygınlığımızı biraz daha arttırmakta ve müşterilerimiz tarafından tam güven duygusuna ulaşılmaktadır.

Personelimiz ilgili güzergahlarda deneyimli olup söz konusu hatlar üzerinde en az 7-10 yil arasi deneyime sahiptirler. Ve soförlerimizde ilgili güzergahlar için vizeleri firmamiz tarafindan temin edilmis olup, seyir süresinde güzergah üzerinde soförlerimize vize aldirmayarak zaman kaybini önlemekteyiz.

Tüm projelerimiz CMR sigortasi kapsaminda ve araçlarimiz EURO 6 normlarina sahiptir. 96 ve 100 m3’lük araçlarımız mevcut olup tüm araçlarimiz ADR donanimina sahiptir ve şoförlerimizin de ADR sertifikaları bulunmaktadır.

Sevnak, alanlarında uzmanlaşmış, tamamı kendi filosunda bulunan 50’yi aşkın aracı ve personeliyle Uluslararsı taşımacılık hizmeti vermektedir. Zamana karşı olan duyarliliği, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve her zaman için müşteri odakli çalışmalarını sürdürmüştür.

Günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir ve hizmet sunulan kurumlara, taşımanın her aşamasında izleme imkanı sunar.

  •  Komple İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu
  •  Düzenli Grupaj İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu
  •  Gabari Dışı Taşımalar
  •  Transit Taşımalar
  •  Kombine Taşımalar

Uluslararası Taşımacılıkta
“Güvenilir” Marka.

info@sevnak.com.tr